Укупан број посета

Посете
The establishment of a new gravity reference frame for Serbia284

Укупан број посета током месеца

децембар 2023јануар 2024фебруар 2024март 2024април 2024мај 2024јун 2024
The establishment of a new gravity reference frame for Serbia6013741

Број посета по земљама

Посете
Сједињене Америчке Државе108
Шведска32
Serbia19
Кина5
Јужна Кореја4
Летонија4
Албанија1
Бугарска1
Колумбија1
Немачка1

Број посета по градовима

Посете
Ashburn101
Belgrade6
Busan4
Riga4
Des Moines3
Ballwin2
Savski Venac2
Stara Pazova2
Arezzo1
Beijing1